Agnieszka pokonuje Wozniak i awansuje
Data 16/03/2009 20:43 Autor admin Kliknięć 1694
RSS
Agnieszka Radwa?ska
Rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwa?ska pokona?a maj?c? polskie korzenie reprezentantk? Kanady Aleksandr? Wozniak 6:1, 6:4 i awansowa?a do 1/8 fina?u tenisowego turnieju WTA w Indian Wells.

Mecz zawodniczek trwa? godzin?.

Agnieszka Radwa?ska mocno rozpocz??a spotkanie i szybko obj??a prowadzenie. Kolejne prze?amania serwisu rywalki sprawi?y, ?e Polka wygrywa?a ju? 4:0.
Wozniak zdo?a?a co prawda wygra? swoje podanie, ale ko?cówka seta nale?a?a do naszej zawodniczki, która ostatecznie wygra?a 6:1.

W drugiej partii Wozniak zdo?a?a prze?ama? Radwa?sk?, ale na korcie nadal dominowa?a Polka. Po kilku minutach gry na tablicy ?wietlnej widnia? rezultat 4:2 dla "Isi".
W kolejnych gemach rywalka podj??a walk?, ale drugi set pad? ?upem Polki w stosunku 6:4.

W kolejnej rundzie przeciwniczk? Radwa?skiej b?dzie lepsza z pary Agnes Szavay (W?gry) - Kristina Barrois (Niemcy).