Agnieszka przegrywa w deblu | Newsy | Agnieszka Radwa?ska. Portal tenisowy Radwanska.org

Agnieszka Radwa?ska
Agnieszka Radwa?ska wyst?puj?ca w deblu w parze z Agnes Szavay odpad?a w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour rangi Premier I na twardych kortach w ameryka?skim Indian Wells.
Polka oraz W?gierka Agnes Szavay uleg?y rozstawionym z numerem sze?? Hiszpankom Nurii Llagosterze Vives oraz Marii Jose Martinez Sanchez 6:3, 4:6, 2-10.

Radwa?ska w parze z Szavay wyst?pi?a po raz pierwszy, a ich inauguracyjny wyst?p rozpocz?? si? bardzo obiecuj?co. W secie otwarcia polsko-w?gierski duet co prawda raz straci? swoje podanie, ale wykorzysta? oba break pointy, do tych doprowadzi?.
W dalszej fazie rywalizacji inicjatyw? przej??y jednak utytu?owane Hiszpanki. W drugim secie Radwa?ska i Szavay a? trzykrotnie straci?y swój serwis i w takiej sytuacji na niewiele zda?y si? dwa zdobyte prze?amania.

W decyduj?cym o awansie do kolejnej fazy zmaga? tie breaku meczowym Polka oraz W?gierka nie mia?y ju? nic do powiedzenia. W tej rozgrywce zdoby?y zaledwie dwa punkty, w tym jeden przy w?asnym podaniu.
Mecz sko?czy? si? po godzinie oraz dwudziestu o?miu minutach rywalizacji.