Anieszka w III rundzie Australian Open
Data 16/01/2014 08:11 Autor admin Kliknięć 5734
RSS
Agnieszka Radwa?ska
Agnieszka Radwa?ska wygra?a z Olg? Goworcow? 6:0, 7:5 i jest w III rundzie Australian Open.
Polka zagra?a bardzo dobre spotkanie. By?a skoncentrowana i ca?y czas dobrze serwowa?a.

Pierwszy set nale?a? do Radwa?skiej. W 20 minut Polka wygra?a sze?? gemów i tylko w jednym mieli?my równowag?.

Po dziesi?ciominutowej przerwie, w czasie której Bia?orusinka opu?ci?a kort, mecz wygl?da? ju? inaczej. Goworcowa gra?a agresywnie, wchodzi?a w kort przy drugim podaniu Radwa?skiej i prze?ama?a podanie Polki ju? w pierwszym gemie tej partii.

Tenisistka z Krakowa, która w drugim secie nie gra?a wcale gorzej ni? w pierwszym, strat? odrobi?a dopiero w ósmym gemie.

Losy meczu rozstrzygn??y si? przy podaniu Bia?orusinki, która pope?nia?a coraz wi?cej niewymuszonych b??dów i w ko?cu pozwoli?a si? prze?ama?. Radwa?ska wykorzysta?a ju? pierwsz? pi?k? meczow?.