Anieszka w III rundzie Australian Open
Data 16/01/2014 08:11 Autor admin Kliknięć 5661
RSS
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska wygrała z Olgą Goworcową 6:0, 7:5 i jest w III rundzie Australian Open.
Polka zagrała bardzo dobre spotkanie. Była skoncentrowana i cały czas dobrze serwowała.

Pierwszy set należał do Radwańskiej. W 20 minut Polka wygrała sześć gemów i tylko w jednym mieliśmy równowagę.

Po dziesięciominutowej przerwie, w czasie której Białorusinka opuściła kort, mecz wyglądał już inaczej. Goworcowa grała agresywnie, wchodziła w kort przy drugim podaniu Radwańskiej i przełamała podanie Polki już w pierwszym gemie tej partii.

Tenisistka z Krakowa, która w drugim secie nie grała wcale gorzej niż w pierwszym, stratę odrobiła dopiero w ósmym gemie.

Losy meczu rozstrzygnęły się przy podaniu Białorusinki, która popełniała coraz więcej niewymuszonych błędów i w końcu pozwoliła się przełamać. Radwańska wykorzystała już pierwszą piłkę meczową.