Pewna wygrana Agnieszki | Newsy | Agnieszka Radwa?ska. Portal tenisowy Radwanska.org

Agnieszka Radwa?ska
Agnieszka Radwa?ska pokona?a Anastasi? Rodionov? 6:3 6:2 w swoim pierwszym meczu na turnieju WTA w Dausze. Polka przez ca?y czas kontrolowa?a przebieg spotkania i pewnie awansowa?a do 1/8 fina?u, gdzie zmierzy si? z lepsz? z pary Simona Halep - Ana Ivanovi?.

Polka bez wi?kszych problemów poradzi?a sobie z Australijk? i pewnie awansowa?a do trzeciej rundy turnieju w Dausze. Co prawda w swoim pierwszym gemie serwisowym Radwa?ska wygra?a dopiero po grze na przewagi, ale pó?niej ju? zdominowa?a rywalk?, prze?ama?a j? na 3:1.

W ostatnim gemie pierwszego seta Rodionova mia?a dwa break pointy, ale Radwa?ska obroni?a si? i efektownym asem zako?czy?a parti?.

W drugiej partii Rodionova d?ugo próbowa?a dotrzyma? kroku rywalce, ale przy stanie 2:2 Rosjanka, która przej??a australijskie obywatelstwo, nie zdo?a?a utrzyma? swojego serwisu, ugrywaj?c przy nim tylko punkt, co by?o punktem zwrotnym.
Pó?niej Polka pozwoli?a ugra? rywalce ju? tylko trzy punkty i ze spokojem wygra?a drugi set i ca?y mecz.