Przegrana Uli w Seulu | Newsy | Agnieszka Radwa?ska. Portal tenisowy Radwanska.org

Urszula Radwa?ska
Urszula Radwa?ska przegra?a w ?rod? z rozstawion? z numerem trzecim rosyjsk? tenisistk? Mari? Kirilenko 3:6, 1:6 w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour na twardych kortach w Seulu (z pul? nagród 220 tys. dol.).

O tym ?e Maria Kirilenko jest faworytk? spotkania wiadomo by?o ju? przed meczem. W ca?ym meczu 19-letnia Polka nie zdo?a?a ani razu prze?ama? podania Marii.
O zwyci?stwie 23-letniej moskwianki zadecydowa?a zamiana pojedynczego break pointa na prze?amanie.

W drugiej ods?onie Kirilenko utrzyma?a wysokie statystyki serwisowe, a Radwa?ska obni?y?a loty. Rosjanka mia?a a? 13 break pointów, z których wykorzysta?a 3 i wygra?a seta 6:1. Mecz trwa? 1 godzin? i 27 minut.

Dla Uli Radwa?skiej by?a to pierwsza pora?ka z Mari? Kirilenko. Poprzednie dwa pojedynki ko?czy?y si? po my?li Polki, z tym ?e ostatni, w zesz?ym roku w New Haven, poprzez krecz Rosjanki.

Urszula Radwa?ska wystartowa?a w pi?tym turnieju po powrocie na korty. Jak dot?d uda?o jej si? wygra? dwa pojedynki, z Alici? Molik w Montrealu i z Ann? Czakwetadze w Nowym Jorku.
Na li?cie WTA m?odsza z krakowskich sióstr zajmuje 234. miejsce.