Serena nie daje szans Isi
Data 29/03/2013 17:24 Autor admin Kliknięć 1949
RSS
Agnieszka Radwa?ska
Rozstawiona z numerem czwartym Agnieszka Radwa?ska przegra?a w czwartek z liderk? rankingu tenisistek Amerykank? Seren? Williams 0:6, 3:6 w drugim pó?finale turnieju WTA Tour na twardych kortach w Miami (z pul? nagród 5,185 mln dolarów). Mecz trwa? 66 minut.

Williams jest jedn? z najlepszych tenisistek w historii, a jej silna atletyczna gra sprawia problemy wszystkim rywalkom, nawet wysoko sklasyfikowanym w rankingu.

By?o to jej pi?te zwyci?stwo w pi?tym spotkaniu z Radwa?sk?, której dotychczas odda?a tylko jednego seta. By?o to w lipcu ubieg?ego roku w finale wielkoszlemowego turnieju w Wimbledonie. Na londy?skiej trawie szybko obj??a prowadzenie 5:0, ale pó?niej - zmagaj?ca si? z przezi?bieniem i zapaleniem krtani Polka - stawi?a jej powa?ny opór. Ostatecznie zako?czy?o si? wynikiem 6:1, 5:7, 6:2, jednak do samego ko?ca by?o bardzo nerwowo.

Radwa?ska nie obroni?a tytu?u wywalczonego przed rokiem na kortach w Key Biscane (przedmie?cia Miami). Mimo to pozostanie na czwartej pozycji w rankingu WTA Tour, zachowa?a bowiem 450 z 1000 punktów. Wyst?p w pó?finale da? jej premi? w wysoko?ci 177 tysi?cy dolarów.