Ula lepsza od Jankovic | Newsy | Agnieszka Radwańska. Portal tenisowy Radwanska.org
Icon Strona główna > Newsy > Add-ons > Ula lepsza od Jankovic
Icon Navigator
Icon Panel usera
Witaj Gość
IP: 54.81.85.20

Login
Hasło
Icon Newsy
Ula lepsza od Jankovic
Data 02/08/2013 07:57 Autor admin Kliknięć 4942
RSS
Urszula Radwańska
Urszula Radwańska po bardzo dobrym meczu pokonała w II rundzie turnieju WTA w Carlsbadzie Jelenę Janković 6:2, 4:6, 6:3. W ćwierćfinale zmierzy się z Wiktorią Azarenką.


Pierwszy set w wykonaniu UrszulI Radwańskiej był świetny. Polka dobiegała do każdej piłki, trafiała, gdzie chciała, i Serbka była bezradna. Dwa przełamania wystarczyły, aby wygrać seta 6:2.

Drugi set był już dużo bardziej wyrównany. Już na samym początku Radwańska została przełamana. Przy stanie 1:2 rozpoczął się festiwal wygrywania serwisów rywalki. Mieliśmy sześć z rzędu przełamań. Niestety, Janković wygrała swój serwis przy stanie 5:4 i mieliśmy remis.

W trzecim secie już tak łatwo z przełamaniami nie było. Pierwsze mieliśmy dopiero w szóstym gemie. Na korzyść Polki. Janković zaczęła popełniać szereg prostych błędów. W jej grze nastąpiła niewytłumaczalna zmiana i zrobiło się 5:2 dla Radwańskiej.
Po chwili Polka nie wykorzystała piłki meczowej przy serwisie rywalki. Swojego serwisu jednak już nie wypuściła. Objęła prowadzenie 40:0 i wykorzystała drugą w spotkaniu piłkę meczową.
Brak komentarzy.
Zaloguj się lub Zarejestruj się za darmo aby móc pisać komentarze.
Radwańska Portal - Polska
Wykonanie NeoBoy.pl