Urszula awansuje do turnieju w Cinncinati | Newsy | Agnieszka Radwa?ska. Portal tenisowy Radwanska.org
Icon Strona główna > Newsy > Add-ons > Urszula awansuje do turnieju w Cinncinati

Urszula Radwa?ska
Urszula Radwa?ska przesz?a eliminacje i wyst?pi w turnieju WTA Tour na twardych kortach w Cincinnati (z pul? nagród 2 mln dol.).
Polska tenisistka pokona?a w drugiej i decyduj?cej rundzie Galin? Woskobojew? z Kazachstanu 6:1, 6:1.

Mecz trwa? godzin? i 14 minut. Rywalk? Uli w pierwszej rundzie b?dzie Agnes Szavay.

18-letnia krakowianka w niedziel? rozegra?a dwa spotkania eliminacyjne. Najpierw wygra?a z Amerykank? Abigail Spears 7:6 (7-3), 6:2, a po regulaminowej przerwie pokona?a reprezentantk? Kazachstanu Galin? Woskobojew? 6:1, 6:1.

Na podstawie rankingu miejsce w turnieju g?ównym, jako rozstawiona z numerem 13., ma starsza z sióstr Radwa?skich - Agnieszka, która w pierwszym meczu zmierzy si? z Japonk? Ai Sugiyam?.
Isia wygra?a z Japonk? obydwa dotychczasowe mecze, w tym przed tygodniem w drugiej rundzie w Los Angeles.

Urszula zmierzy si? z W?gierk? Agnes Szavay.