WTA Birmingham: Ula wygrywa z Lisicki | Newsy | Agnieszka Radwa?ska. Portal tenisowy Radwanska.org

Urszula Radwa?ska
Urszula Radwa?ska (WTA 63) pokona?a Sabine Lisicki (WTA 15) 6:3, 6:4 w II rundzie turnieju WTA w Birmingham. Niemka, obecnie pi?tnasta rakieta ?wiata, by?a rozstawiona z numerem drugim.

W pierwszym secie Polka dwukrotnie wygrywa?a gema przy serwisie rywalki wykorzystuj?c s?abe drugie podanie Niemki. Sama tylko raz straci?a serwis, wygrywaj?c seta 6:3.

W drugiej partii szybko wysz?a na prowadzenie 2:0 i kontrolowa?a spotkanie ju? do ko?ca.

Awans do trzeciej rundy w Birmingham zapewni? Radwa?skiej co najmniej 2600 dolarów i 30 punktów do rankingu WTA.
W kolejnym meczu rywalk? Polki b?dzie Amerykanka Irina Falconi (WTA 86).

W ewentualnym ?wier?finale na drodze krakowianki stanie inna Amerykanka Melanie Oudin (WTA 208) lub Rosjanka Jelena Wiesnina (WTA 82). Z kolejn? rozstawion? zawodniczk ? Radwa?ska mo?e zagra? dopiero w pó?finale.