Icon Strona główna > Newsy > Add-ons > WTA w Stanford. Urszula w drugiej rundzie

WTA w Stanford. Urszula w drugiej rundzie
Data 24/07/2013 09:37 Autor admin Kliknięć 3871
RSS
Urszula Radwa?ska
Urszula Radwa?ska awansowa?a do drugiej rundy turnieju na twardych kortach w Stanford. Polka pewnie pokona?a Amerykank? Christin? McHale 6:1, 6:3. Mecz trwa? godzin? i 29 minut.

olka prowadzi?a od pocz?tku meczu, a jej zwyci?stwo ani przez chwil? nie by?o zagro?one. W pierwszym secie Radwa?ska odda?a McHale tylko jednego gema, w drugim prowadzi?a ju? 3:0, ale Amerykanka wygra?a dwa kolejne gemy.
Przy stanie 5:2 krakowianka zmarnowa?a dwa meczbole i przegra?a swój serwis, w nast?pnym gemie zako?czy?a jednak spotkanie.

W drugiej rundzie Polka zmierzy si? ze zwyci??czyni? pojedynku Janina Wickmayer - Daniela Hantuchova.