Login
Hasło
Icon Newsy
27/07/2013 12:41 Comments 0 Komentarze

Agnieszka Radwa?ska pokona?a Amerykank? Varvar? Lepchenko 7:6 (7-2), 3:6, 6:3 i awansowa?a do pó?fina?u turnieju WTA Tour na twardych kortach w Stanford (pula nagród 795 tysi?cy dol.).
24/07/2013 09:37 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska
Urszula Radwa?ska awansowa?a do drugiej rundy turnieju na twardych kortach w Stanford. Polka pewnie pokona?a Amerykank? Christin? McHale 6:1, 6:3. Mecz trwa? godzin? i 29 minut.
19/07/2013 20:12 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska
Nagie zdj?cia Agnieszki Radwa?skiej w ESPN The Body Issue narobi?y w Polsce sporo zamieszania. Tenisistka zosta?a wykluczona z grona ambasadorów akcji "Nie wstydz? si? Jezusa". Stowarzyszenie Krucjata M?odych organizuj?ce akcj? decyzj? uzasadnia?a "niemoralnym post?powaniem pani Agnieszki Radwa?skiej"
09/07/2013 19:54 Comments 1 Komentarze
Jak ju? wcze?niej powiadamiali?my w jednym z newsów, Agnieszka Radwa?ska pojawi?a si? w nagiej sesji magazynu ESPN Body Issue, który uka?e si? 12 lipca. Zdj?cia polskiej tenisistki znalaz?y si? ju? w internecie...
04/07/2013 19:01 Comments 2 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska walczy?a dzielnie, ale nie by?a w stanie pokona? Sabine Lisicki i odpad?a w pó?finale wielkoszlemowego Wimbledonu. Mecz trwa? niemal dwie i pó? godziny, Niemka z polskimi korzeniami wygra?a 6:4, 2:6, 9:7.
02/07/2013 17:52 Comments 1 Komentarze
Wspania?e wymiany, zwroty akcji, dwie wymuszone przez deszcz przerwy i fantastyczna postawa Polki – w takich okoliczno?ciach Agnieszka Radwa?ska wywalczy?a awans do pó?fina?u Wimbledonu pokonuj?c siln? Chink? Li Na 7:6 (7-5), 4:6, 6:2.

W pó?finale "Isia" zmierzy si? z Niemk? polskiego pochodzenia - Sabine Lisicki.
27/06/2013 08:55 Comments 0 Komentarze
W lipcu, w ameryka?skim magazynie „The Body Issue” pojawi? si? zdj?cia z rozbieranej sesji polskiej tenisistki Agnieszki Radwa?skiej.
25/06/2013 21:02 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska, po wygranej z Amerykank? Mellanie Burdette 7:6 (7-3), 4:6, 6:2, awansowa?a do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju na trawie w Wimbledonie. Polska tenisistka przyznaje, ?e mog?a wygra? w dwóch setach, gdyby nie krótka dekoncentracja.
04/06/2013 18:46 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska robi?a co mog?a, ale przegra?a ze ?wietnie dysponowan? W?oszk? Sar? Errani 4:6, 6:7 (6-8) w ?wier?finale wielkoszlemowego turnieju tenisowego im. Rolanda Garrosa, który odbywa si? w Pary?u.
01/06/2013 07:35 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska (4. WTA) pokona?a w III rundzie Rolanda Garrosa Niemk? Dinah Pfizenmaier (127. WTA) 6:3, 6:4. W pojedynku o ?wier?fina? zmierzy si? z An? Ivanovi?.
27/05/2013 11:49 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska wygra?a w niedziel? ze s?ynn? Amerykank? Venus Williams w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Pary?u. Uda?o jej si? osi?gn?? jeden z najwi?kszych sukcesów w karierze, mimo ?e pod koniec meczu przy zapadaj?cych ciemno?ciach mia?a problemy ze wzrokiem.
01/05/2013 21:51 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska odpad?a w drugiej rundzie turnieju WTA Tour na kortach ziemnych w portugalskim Oeiras (pula nagród 235 tys. dol.). Polska tenisistka przegra?a w ?rod? w 1/8 fina?u z Japonk? Ayumi Morit? 2:6, 3:6. Mecz trwa? godzin? i 21 minut.
30/04/2013 21:36 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska w pierwszej rundzie turnieju WTA na kortach ziemnych w portugalskim Oeiras (pula nagród 235 tys. dol.) wygra?a z rozstawion? z numerem drugim S?owaczk? Dominik? Cibulkov? 2:6, 6:4, 6:4. W drugiej zagra z Japonk? Ayumi Morit?.
23/04/2013 14:26 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska zabroni?a dziennikarzom TVN pojawiania si? na konferencjach prasowych z jej udzia?em. Tenisistka uwa?a, ?e materia? o niej, który znalaz? si? na antenie tej stacji tu? po igrzyskach w Londynie, by? nieprawdziwy.
06/04/2013 12:23 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska przegra?a w dwóch setach (1:6, 4:6) z Rosjank? Mari? Kirilenko i po?egna?a si? z turniejem w meksyka?skim Monterrey.
04/04/2013 06:56 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska, po wygranej z Chorwatk? Donn? Vekic 6:4, 6:1 awansowa?a do 1/4 fina?u turnieju WTA Tour na twardych kortach w meksyka?skim Monterrey (z pul? nagród 235 tys. dolarów).
29/03/2013 17:24 Comments 0 Komentarze
Rozstawiona z numerem czwartym Agnieszka Radwa?ska przegra?a w czwartek z liderk? rankingu tenisistek Amerykank? Seren? Williams 0:6, 3:6 w drugim pó?finale turnieju WTA Tour na twardych kortach w Miami (z pul? nagród 5,185 mln dolarów). Mecz trwa? 66 minut.
27/03/2013 07:54 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska wygra?a z Kirsten Flipkens 4-6, 6-4, 6-2 w ?wier?finale turnieju tenisowego WTA na twardych kortach w Miami (z pul? nagród 5,185 mln dol.). W pó?finale krakowianka zmierzy si? z Seren? Williams.
23/03/2013 08:47 Comments 0 Komentarze
Ana Ivanovic
Urszula Radwa?ska na drugiej rundzie zako?czy?a udzia? w turnieju WTA Tour na twardych kortach w Miami (pula nagród 4 195 765 dol.). Polska tenisistka przegra?a z rozstawion? z numerem dwunastym Serbk? An? Ivanovi? 2:6, 1:6.
22/03/2013 12:00 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska bez najmniejszych problemów awansowa?a do III rundy du?ego turnieju WTA w Miami. Polka pokona?a 6:3, 6:2 S-Wei Hsieh z Tajwanu i wykona?a pierwszy krok na drodze do obrony tytu?u.