Hasło
Icon Newsy
25/10/2012 18:48 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska
Agnieszka Radwa?ska przegra?a z Mari? Szarapow? 7:5, 5:7, 5:7 w meczu Grupy Bia?ej turnieju WTA Championships (pula nagród 4,9 mln dol.) w Stambule.

Tenisistki stoczy?y heroiczny bój, który trwa? 3 godziny i 12 minut. Gdy ko?czy?y spotkanie, w Stambule by? kwadrans po drugiej w nocy...
23/10/2012 23:11 Comments 0 Komentarze

Czwarta aktualnie tenisistka ?wiata Agnieszka Radwa?ska pokona?a ubieg?oroczn? triumfatork? Czeszk? Petr? Kvitov? 6:3, 6:2 w meczu otwarcia ko?cz?cego sezon turnieju WTA Championships w Stambule.
23/10/2012 16:04 Comments 0 Komentarze
Robert Radwa?ski
Ko?cz?cy si? sezon by? niezwykle udany dla Agnieszki Radwa?skiej. Robert Radwa?ski przypomina jednak o m?odszej córce Urszuli, która w?a?nie przebija si? do ?wiatowej czo?ówki. Jego zdaniem ma ona szans?, by w przysz?ym sezonie znale?? si? nawet w pierwszej "10" rankingu WTA.
18/10/2012 07:08 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska
Urszula Radwa?ska przegra?a z rozstawion? z numerem trzecim Dunk? polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki 1:6, 3:6 w drugiej rundzie halowego turnieju WTA Tour - Kremlin Cup na twardych kortach w Moskwie (pula nagród 740 tys. dolarów).
16/10/2012 07:44 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska pokona?a W?oszk? Francesc? Schiavone 6:3, 6:1 w pierwszej rundzie halowego turnieju WTA Tour - Kremlin Cup na twardych kortach w Moskwie.

Kolejn? rywalk? Polki b?dzie rozstawiona z numerem 3. Dunka Caroline Wozniacki.
05/10/2012 14:57 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska w dwóch setach przegra?a z Chink? Na Li w ?wier?finale turnieju rangi WTA Tour Premier I na twardych kortach w Pekinie (pula nagród 4,828 mln dol.). Polka uleg?a 4:6, 2:6.
Reprezentantka gospodarzy w pó?finale zmierzy si? z Rosjank? Mari? Szarapow?.
03/10/2012 19:42 Comments 0 Komentarze
Dwóch godzin i dwóch minut potrzebowa?a Agnieszka Radwa?ska, by pokona? Hiszpank? Lourdes Dominguez-Lino i awansowa? do ?wier?fina?u turnieju rangi WTA Premier I na twardych kortach w Pekinie (pula nagród 4 828 050 dolarów).
29/09/2012 13:07 Comments 1 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska nie powtórzy?a sukcesu sprzed roku w turnieju WTA Tour Premier na twardych kortach w Tokio (pula nagród 2,17 mln dol.). Tenisistka rozstawiona z numerem trzecim przegra?a w finale z Rosjank? Nadie?d? Pietrow? (nr 17.) 0:6, 6:1, 3:6
28/09/2012 19:47 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska pokona?a w pó?finale turnieju w Tokio Niemk? Angelique Kerber 6:1, 6:1. Polka w ca?ym meczu pope?ni?a tylko cztery niewymuszone b??dy.

Tenisistka z Krakowa w finale zmierzy si? z Rosjank? Nadi? Pietrow?, która wyeliminowa?a Samanth? Stosur.
26/09/2012 14:05 Comments 0 Komentarze
W meczu trzeciej rundy turnieju WTA Tour w Tokio Agnieszka Radwa?ska pokona?a Amerykank? Jamie Hampton - 6:4, 6:3 - i awansowa?a do ?wier?fina?u. Mecz trwa? godzin? i 33 minuty. W kolejnym spotkaniu przeciwniczk? Polki b?dzie reprezentuj?ca Dani? Karolina Wo?niacka.
26/09/2012 14:02 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska przegra?a z Angelique Kerber 1:6, 1:6 w meczu trzeciej rundy turnieju WTA w Tokio. Mecz trwa? zaledwie 47 minut.
25/09/2012 12:47 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska wygra?a z by?? liderk? rankingu tenisistek Serbk? An? Ivanovi? 3:6, 6:4, 6:2 w drugiej rundzie turnieju rangi WTA Tour Premier na twardych kortach w Tokio (pula nagród 2,17 mln dol.). Mecz trwa? godzin? i 58 minut.
21/09/2012 07:59 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska awansowa?a do pó?fina?u turnieju tenisowego WTA Tour na twardych kortach w Kantonie (pula nagród 220 tys. dolarów).
W ?wier?finale rozstawiona z numerem czwartym Polka pokona?a Chanelle Scheepers z RPA 6:1, 7:5.
14/09/2012 13:53 Comments 0 Komentarze
Urszula Radwa?ska przegra?a 3:6, 3:6 z Rumunk? Irin?-Cameli? Begu w pó?finale turnieju WTA Tour na twardych kortach w Taszkencie (z pul? nagród 220 tys. dol.).
04/09/2012 06:38 Comments 0 Komentarze
Rozstawiona z numerem 20. i starsza o sze?? lat W?oszka Roberta Vinci pokona?a Agnieszk? Radwa?sk? 6:1, 6:4 w walce o awans do ?wier?fina?u wielkoszlemowego turnieju US Open.
03/09/2012 09:16 Comments 0 Komentarze
Rozstawiona z numerem drugim Agnieszka Radwa?ska wygra?a w 3. rundzie z by?? liderk? rankingu tenisistek Serbk? Jelen? Jankovi? (30.) 6:3, 7:5 i awansowa?a do 1/8 fina?u wielkoszlemowego US Open (pula nagród 25,526 mln dol.) na twardych kortach w Nowym Jorku.
31/08/2012 07:19 Comments 0 Komentarze
Agnieszka Radwa?ska wygra?a z Hiszpank? Carl? Suarez Navarro 4:6, 6:3, 6:0 w 2. rundzie wielkoszlemowego US Open (pula nagród 25,526 miliona dolarów) na twardych kortach w Nowym Jorku.
22/08/2012 14:47 Comments 0 Komentarze
Rozstawiona z numerem pierwszym Agnieszka Radwa?ska maj?c problemy z prawym ramieniem skreczowa?a w meczu z Bia?orusink? Olg? Goworcow? przy stanie 0:6, 1:2 w drugiej rundzie turnieju WTA Tour na twardych kortach w New Haven (pula nagród 637 tys dolarów). Polska tenisistka zapewnia, ?e zagra w US Open.
16/08/2012 20:32 Comments 0 Komentarze
Trzysetow? batali? stoczy?a Agnieszka Radwa?ska z Amerykank? Sloane Stephens w trzeciej rundzie WTA Tour na twardych kortach w Cincinnati (pula nagród 2,17 mln dolarów). Polska tenisistka niespodziewanie mia?a wielkie k?opoty z pokonaniem 19-letniej reprezentantki gospodarzy, ale ostatecznie wygra?a 6:1, 4:6, 6:4.
12/08/2012 09:58 Comments 0 Komentarze
W ?wier?finale turnieju WTA w Montrealu Agnieszka Radwa?ska przegra?a z Chink? Na Li 2:6, 1:6 i zaprzepa?ci?a szans? na to, by zosta? numerem jeden rankingu WTA.

By? to ich szósty pojedynek, a Chinka wyrówna?a ich bilans na 3-3, po raz drugi pokonuj?c Polk? w ich drugim spotkaniu na twardej nawierzchni. Poprzednio pokona?a j? na niej 7:6 (7-5), 4:6, 6:0 w Monterrey w 2009 roku